Aktualności

united-cyclists.com

Jesteśmy zapaleńcami rowerowymi, którzy każdą wolną chwilę spędzają w terenie. W czasie słońca, wiosny, lata, ale nie odpuszczamy też na deszczu, mrozie, śniegu. Zjeździliśmy większość tras rowerowych w małopolsce i okolicach. Ale to okazało się za mało… Powoli zaczęliśmy się przesuwać dalej i dalej… I w końcu odkryliśmy! To jest to! Afryka Północna. Brzmi niewiarygodnie? A jednak – Maroko, Tunezja, Libia. Tak, te wszystkie tereny zjeździliśmy już. Bywało gorąco, bywało, że zmęczenie przysłaniało nam możliwość zdobycia celu, ale zawsze piękno przyrody dookoła dodawało sił i nadludzkiej mocy. Do tego ludzie dookoła – trochę zjawiskowi, trochę alternatywni, ale zawsze przyjaźni, otwarci, radośni. Po prostu nie ma możliwości, aby nie być szczęśliwym i pełnym energii. Każdy, kto z nami był, mówił to samo – „chcę tu zostać! To miejsce i ci ludzie są niesamowici! To zaskakujące, ale mimo, że przejechaliśmy już tyle kilometrów, cały czas rozpiera mnie energia! Postanowiliśmy podzielić się tymi wrażeniami z wami. Wbrew egoizmowi i chęci zostawienia tych niezapomnianych chwil tylko dla siebie postanowiliśmy umożliwić Ci przeżycie tych samych niezapomnianych chwil. Nie, nie będzie ani prosto ani łatwo. Będziesz chwilami miał dość, będziesz myśleć – „nie dam rady”, „człowiek nie wytrzyma w takiej temperaturze”. Jeśli zacząłeś się bać i poddawać lepiej od razu wydaj pieniądze przeznaczone na nowy telewizor – może będziesz miał okazję nas tam zobaczyć, kiedy przemierzamy Saharę. Jeśli jednak czujesz w sobie moc, zapał i chęć przeżycia czegoś najbardziej wyjątkowego w swoim życiu – nie zastanawiaj się! Skontaktuj się z nami:) Organizujemy wyprawy rowerowe, zarówno w Polsce, podczas weekendów (nie bagatelizuj zaprawy rowerowej, kondycja to podstawa) – Zakopane, Koninki, Krynica, jak i do Grecji, czy Gruzji. W planie są także wycieczki do Kanady. Naszym numerem jeden jest jednak zdecydowanie Afryka Północna – Maroko i Tunezja. Jeśli jesteś początkującym rowerzystą, rozpocznij od sprawdzenia swoich sił podczas weekendu – poznasz nowych ludzi, którzy mają te same pasje, sprawdzisz swoje możliwości, zasmakujesz w aktywnym spędzaniu czasu. Jeśli Twoja przygoda z rowerem zaczęła się już chwilę temu i chcesz niesamowitych doznań – nie zastanawiaj się ani chwili i ruszaj z nammi w trip z sakwami w nieodkryte tereny! Czekamy na Ciebie:)
united-cyclists.com
united-cyclists.comApril 29th, 2017 at 8:01am
Deep Desert Expedition Nowe Edycje 2018

Maroko to zdecydowanie nasze najbardziej ukochane miejsce na rowerowe szaleństwa. Uparłem się na nowe zimowe wypady oraz na coś absolutnie nowego a mianowicie Tour De Maroko na rowerach szosowych. Zimowe wyprawy z samochodami supportowymi zarówno te offroadowe saharyjskie jak i szosowe. Przez majówkę możecie do mnie dzwonić, pytac i maltretować ile chcecie 796 560 314. Oto plan ramowy wyprawy MTB. Plan naszego Tour De Morocco na szosach opublikuję w niedzielę.

DEEP DESERT EXPEDITION 2018
misja sahara-atlantyk 19 stycznia do 4 lutego 2018
Ramowy opis wyprawy

19.01
Lądujemy w Marakeshu i z tąd udajemy się busami oraz terenówkami do Merzougi (brama na saharę)

20.01
Przygotowujemy sprzęt oraz robimy zapasy na nasz pustynny przejazd

21.01 Odcinek pierwszy
45km Marzouga do pustynnej oberży HI Ouzina (off road)

22.01 Odcinek drugi
60 km Hi Ouzina - oaza Hi Ramlia - Tammasint (off road)

23.01 Odcinek trzeci
80 km Tammasint-Kem Kem- baza wojskowa Zguilma (off road)

24.01 Odcinek czwarty
80 km Baza wojskowa Zguilma - Tagounite - Mhamid el Ghazlan (off road odcinek górski oraz asfalt 30 km na trasie Tagounite - Mhamid )

25.01 Odpoczynek w Mhamid El Ghazlan

26.01 Odcinek piąty
100km Mhamid el Ghazlan - wydmy Chegagea (off road)

27.01 Odcinek szósty
40 km Wydmy Chegagea - Wyschniete jezioro Iriki

28.01 Odcinek siódmy
80 km Iriki - Foum zguid - Mhrimina (off road)

29.01 Odcinek ósmy
120 km Mhrimina - Tata ( wiekszość dobra droga sfaltowa )
po dojezdzie do Taty przerzucamy się samochodami (250 km do Boulzakarne)

30.01 odcinek dziewiąty
90 km Bolzakarne - Guelmim oraz dojazd do Białej plaży nad Atlantyk (drogi asfaltowe i szutry)

31.01 Odcinek dziesiąty ostatni
100 km Biała Plaża Sidi Ifni wybrzeże atlantyku (80% off road)

1.02 Noc w Sidi Ifni pakowanie sprzętu oraz pożegnalna impreza na plaży

2.02 Wracamy busami z Sidi Ifni do marrakeshu noc w Marrakeshu

3.02 Samolot spowrotem do Polski

Dla pierwszych osób które podpiszą z nami umowy mamy super cenę 4500 złotych. Cena obejmuje przelot w dwie strony tarnsport waszych rowerów i bagaży oraz całą logistykę. Nie obejmuje wyżywienia.

Tutaj odrobinka zajawki naszej
https://vimeo.com/116760876

Jacek 796560314 ( 2 maja lece do Indii) wtedy tylko mail
Joanna@united-cyclists.com

Miłego dnia, wasz spalony saharyjskim słońcem
Jacek Teofil Lisiecki
36 1    View on Facebook
united-cyclists.com
united-cyclists.com was live.April 28th, 2017 at 10:55am
Marakesh
70 10    View on Facebook
united-cyclists.com
united-cyclists.comApril 27th, 2017 at 9:28am
OLEJ ARGANOWY ostatnia szansa na zamówienie

Hejka jestem u Yasse i odbieram Argan jeżeli ktoś by jeszcze chiał zamówić to ostatni moment …. jestem teraz on line i na privie mogę przyjmować zamówienia :) pozdrawiam JT Jacek Teofil

Argan spożywczy - 130 PLN plus 20 PLN przesyłka / 0,5l
Argan kosmetyczny - 150 PLN plus 20 PLN przesyłka / 0,5l
28 3 4    View on Facebook
united-cyclists.com
united-cyclists.com added 7 new photos.April 26th, 2017 at 8:10pm
Pożegnanie z Saharą
Deep Desert Expedition 2017

Jak zawsze Saharę żegnamy z wielką pompą! Wielkie wydmy Chegagea oraz nasza Polska! baza pustynna! To wszystko dzięki przypadkowi sprzed wielu wielu lat. Magia Sahary jest nie do przekazania przez cyfrowy przekaz medialny. wielkie dzięki Mohamed Boulfrifi za wszystkie saharyjskie noce i dnie :) Za wspaniałą gościnę i niesamowity spokój który wkładasz w nasze rowerowe serca swoją pracą i pustynną duszą … Insallah

Zapraszam do kontaktowania się z Mohamedem wszystkich tych którzy chcą odwiedzić Maroko i Saharę na własną rękę. Mo pokaże Wam najprawdziwszą pustynie i jej tajemnice. Możemy także pokazać Wam ją razem, już w styczniu 2018 roku rusza nasza nowa seria saharyjskich wariactw rowerowych. Więcej info wkrótce.

Pozdrawiam z rozgrzanego słońcem M'hamide el Ghazlan

JT

Mohamed +212 649 76 74 22 (wart zapisać lub dodać do znajomych)
12 2 5    View on Facebook
united-cyclists.com
united-cyclists.com shared their product.April 25th, 2017 at 8:19am
Długo wyczekiwany GLOBE MASTER ONE 29' ponownie w sprzedaży!
Zbieramy zamówienia, wysyłka po powrocie z naszej Wyprawy Totalnej na Goa :D

Miłego dnia, Joanna
21 5    View on Facebook