Aktualności

united-cyclists.com

Jesteśmy zapaleńcami rowerowymi, którzy każdą wolną chwilę spędzają w terenie. W czasie słońca, wiosny, lata, ale nie odpuszczamy też na deszczu, mrozie, śniegu. Zjeździliśmy większość tras rowerowych w małopolsce i okolicach. Ale to okazało się za mało… Powoli zaczęliśmy się przesuwać dalej i dalej… I w końcu odkryliśmy! To jest to! Afryka Północna. Brzmi niewiarygodnie? A jednak – Maroko, Tunezja, Libia. Tak, te wszystkie tereny zjeździliśmy już. Bywało gorąco, bywało, że zmęczenie przysłaniało nam możliwość zdobycia celu, ale zawsze piękno przyrody dookoła dodawało sił i nadludzkiej mocy. Do tego ludzie dookoła – trochę zjawiskowi, trochę alternatywni, ale zawsze przyjaźni, otwarci, radośni. Po prostu nie ma możliwości, aby nie być szczęśliwym i pełnym energii. Każdy, kto z nami był, mówił to samo – „chcę tu zostać! To miejsce i ci ludzie są niesamowici! To zaskakujące, ale mimo, że przejechaliśmy już tyle kilometrów, cały czas rozpiera mnie energia! Postanowiliśmy podzielić się tymi wrażeniami z wami. Wbrew egoizmowi i chęci zostawienia tych niezapomnianych chwil tylko dla siebie postanowiliśmy umożliwić Ci przeżycie tych samych niezapomnianych chwil. Nie, nie będzie ani prosto ani łatwo. Będziesz chwilami miał dość, będziesz myśleć – „nie dam rady”, „człowiek nie wytrzyma w takiej temperaturze”. Jeśli zacząłeś się bać i poddawać lepiej od razu wydaj pieniądze przeznaczone na nowy telewizor – może będziesz miał okazję nas tam zobaczyć, kiedy przemierzamy Saharę. Jeśli jednak czujesz w sobie moc, zapał i chęć przeżycia czegoś najbardziej wyjątkowego w swoim życiu – nie zastanawiaj się! Skontaktuj się z nami:) Organizujemy wyprawy rowerowe, zarówno w Polsce, podczas weekendów (nie bagatelizuj zaprawy rowerowej, kondycja to podstawa) – Zakopane, Koninki, Krynica, jak i do Grecji, czy Gruzji. W planie są także wycieczki do Kanady. Naszym numerem jeden jest jednak zdecydowanie Afryka Północna – Maroko i Tunezja. Jeśli jesteś początkującym rowerzystą, rozpocznij od sprawdzenia swoich sił podczas weekendu – poznasz nowych ludzi, którzy mają te same pasje, sprawdzisz swoje możliwości, zasmakujesz w aktywnym spędzaniu czasu. Jeśli Twoja przygoda z rowerem zaczęła się już chwilę temu i chcesz niesamowitych doznań – nie zastanawiaj się ani chwili i ruszaj z nammi w trip z sakwami w nieodkryte tereny! Czekamy na Ciebie:)
united-cyclists.com
united-cyclists.comFebruary 20th, 2017 at 10:13am
Himalaje Rowerem 2017
Annapurna Circuit, Nepal

Jako pierwsi polscy podróżnicy rowerowi w 2013 roku wjechaliśmy wraz z grupą przyjaciół na przełęcz Thorong LA w Nepalu. Od tego czasu już 5 razy wbiliśmy naszą rowerową flagę na 5416 mnpm! Nasze wyprawy eksplorowały dżunglę i ścieżki którymi na rowerze nikt przed nami się nie poruszał.
W 2017 Roku wracamy do Nepalu dwa razy. Chcesz dołączyć do najbardziej doświadczonych podróżników rowerowych w Polsce? Oto daty naszych himalajskich wariactw:

21 maja - 7 czerwca - Oshee Himalaya Expedition VI
11 października - 26 października - Oshee Himalaya Expedition VII

Info: joanna@united-cyclists.com
lub 796 560 314 www.united-cyclists.com

Zapraszamy na nasz archiwalny film z drugiego tripu FILM!
https://youtu.be/eFcbxvKtOZU
1061 18 50    View on Facebook
united-cyclists.com
united-cyclists.com added 15 new photos to the album: OSHEE CYCLING PERU 2017 — in Peru.February 19th, 2017 at 2:51pm
Chcesz załapać się na mega rowerową totalna wyprawę na końcu świata? Zapraszamy cię! My ekipa united-cyclists.com specialiści od rowerowych rzeczy niezwykłych zbierzemy cię do serca Peru i ojczyzny Inków. Na wyprawę możesz załapać się za dobrą kasę bo nasz dobrodziej Oshee płaci za nasza robotę, przewodnictwo, opiekę medyczną i techniczną. Hej Polacy Bajki w dłoń!!……

Termin: 15.09-02.10.2017

Cena: 4999 pln (tylko do 24.02)

Info: joanna@united-cyclists.com / 575 273 511
11 2    View on Facebook
united-cyclists.com
united-cyclists.comFebruary 16th, 2017 at 11:20am
Medycyna naturalna na wyprawach w Andy!
united-cyclists.com
Cycling Inca Trail Peru - Niezastąpione liście koki i walka z wysokościami
youtube.com
Tak jak u nas pije się kawę w Peru pije się herbatkę z liści koki.
26 2    View on Facebook
united-cyclists.com
united-cyclists.com with Solaris Bus & Coach S.A. and Przemysław Wałsymezrp in Szczecin.February 15th, 2017 at 5:42pm
Dla wszystkich tych co się boja latać przygotowaliśmy wraz z Przemysław Wałsymezrp specjalny autobus do Kathmandu! Jakby kto się chciał załapać podobno wystarczy karta miejska i jakieś 8 tygodni wolnego :) Nowiuteńki Solaris zapewni najwyższy komfort podróży
149 12 3    View on Facebook
united-cyclists.com
united-cyclists.comFebruary 15th, 2017 at 7:23am
Drugi filmik dla osób wybierających się z nami w Andy! Także dla wszystkich tych co zastanawiaja sie co ich w Andach spotka co zabrać a co warto zostawić ….
united-cyclists.com
United Cyclists!
youtube.com
18 1    View on Facebook