Aktualności

united-cyclists.com

Jesteśmy zapaleńcami rowerowymi, którzy każdą wolną chwilę spędzają w terenie. W czasie słońca, wiosny, lata, ale nie odpuszczamy też na deszczu, mrozie, śniegu. Zjeździliśmy większość tras rowerowych w małopolsce i okolicach. Ale to okazało się za mało… Powoli zaczęliśmy się przesuwać dalej i dalej… I w końcu odkryliśmy! To jest to! Afryka Północna. Brzmi niewiarygodnie? A jednak – Maroko, Tunezja, Libia. Tak, te wszystkie tereny zjeździliśmy już. Bywało gorąco, bywało, że zmęczenie przysłaniało nam możliwość zdobycia celu, ale zawsze piękno przyrody dookoła dodawało sił i nadludzkiej mocy. Do tego ludzie dookoła – trochę zjawiskowi, trochę alternatywni, ale zawsze przyjaźni, otwarci, radośni. Po prostu nie ma możliwości, aby nie być szczęśliwym i pełnym energii. Każdy, kto z nami był, mówił to samo – „chcę tu zostać! To miejsce i ci ludzie są niesamowici! To zaskakujące, ale mimo, że przejechaliśmy już tyle kilometrów, cały czas rozpiera mnie energia! Postanowiliśmy podzielić się tymi wrażeniami z wami. Wbrew egoizmowi i chęci zostawienia tych niezapomnianych chwil tylko dla siebie postanowiliśmy umożliwić Ci przeżycie tych samych niezapomnianych chwil. Nie, nie będzie ani prosto ani łatwo. Będziesz chwilami miał dość, będziesz myśleć – „nie dam rady”, „człowiek nie wytrzyma w takiej temperaturze”. Jeśli zacząłeś się bać i poddawać lepiej od razu wydaj pieniądze przeznaczone na nowy telewizor – może będziesz miał okazję nas tam zobaczyć, kiedy przemierzamy Saharę. Jeśli jednak czujesz w sobie moc, zapał i chęć przeżycia czegoś najbardziej wyjątkowego w swoim życiu – nie zastanawiaj się! Skontaktuj się z nami:) Organizujemy wyprawy rowerowe, zarówno w Polsce, podczas weekendów (nie bagatelizuj zaprawy rowerowej, kondycja to podstawa) – Zakopane, Koninki, Krynica, jak i do Grecji, czy Gruzji. W planie są także wycieczki do Kanady. Naszym numerem jeden jest jednak zdecydowanie Afryka Północna – Maroko i Tunezja. Jeśli jesteś początkującym rowerzystą, rozpocznij od sprawdzenia swoich sił podczas weekendu – poznasz nowych ludzi, którzy mają te same pasje, sprawdzisz swoje możliwości, zasmakujesz w aktywnym spędzaniu czasu. Jeśli Twoja przygoda z rowerem zaczęła się już chwilę temu i chcesz niesamowitych doznań – nie zastanawiaj się ani chwili i ruszaj z nammi w trip z sakwami w nieodkryte tereny! Czekamy na Ciebie:)
united-cyclists.com
united-cyclists.comJune 28th, 2017 at 9:06am
Ostatnie treningi przed Alpami

My trenujemy a Wy? U nas na południu jest super pogoda! Dzisiaj w planie nocne pedałowanie po górach oraz szybki popołudniowy trening!

Jutro kompensacja i wyjazd na Stelvio. Zwolniło się jedno miejsce więc jakby ktoś chciał 796 560 314 (super oferta)
21 2    View on Facebook
united-cyclists.com
united-cyclists.com was live.June 27th, 2017 at 8:39pm
Pierwszy Polak w kosmosie
43 10    View on Facebook
united-cyclists.com
united-cyclists.comJune 27th, 2017 at 7:39pm
No to dzisiaj nocna jazda…
60 4    View on Facebook
united-cyclists.com
united-cyclists.com added 3 new photos.June 27th, 2017 at 7:31am
Wczoraj odwiedziła Rowerowe Południe ekipa z Kalisza…. Chłopy cisną prze Polskę z ultra pozytywną fazą! Pamiętajcie jak tylko jesteśmy na miejscu zapraszamy w nasze skromne progi!

Wystarczy tyrknąć i się zapowiedzieć 796 560 314

Rowerowe Południe Podłopień 254 Tymbark Polska
15 3 4    View on Facebook
united-cyclists.com
united-cyclists.comJune 23rd, 2017 at 9:21pm
Dobranoc … jutro jazda offroad
a wieczorem transmisja z naszej Saharyjskiej imprezy!
startujemy 2030-2100 ..

JT
ps
Dzięki za kibicowanie oglądanie i wszystkie piątki
67    View on Facebook